Yorumlar

4 Yorum..

7-Data Recovery Suite V3.6 

7 Data Recovery Suite v3.6
Usb flash bellek dahil olmak üzere ve bütün silinen dosyaları geri getirebiliyor özellikle Flash belleğinizi yanlışlıkla biçimlendirmiş olsanız bile silmiş olduğunuz Dosyaları Fotoğrafları Videoları Ders Ödev Gibi çalışmalarınızı sorunsuz bir şekilde çalışır bir vaziyette Tekrardan dosyalarınızı geri alabilir ve kurtarabilirsiniz.


Program kurtarmış olduğu dosyları uzantılarına göre klasörler Txt dosyaları ayrı  Mp3 ayrı Mp4 Videolar ayrı Fotoğraflarınızıda JPEG GIF PNG vs gibi uzantılarına göre Ayrı ayrı Klasörlere ayırır.
                                 
                                                          ( Örnek  )

Ben Kendim Şahsen kullanmış olup faydasını gördüğüm bir Program kurtardığım dosyalarımda hiç bir sorun veya videoların çalışmama fotoğraflarımın açılmama gibi bir durumu yoktu yazdığım çizdiğim bütün her şeyim eksiksiz sorunsuz çalışır vaziyetteydi hepsi eskisi gibi. % 100 başarılı bir Program kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

(Not) Text belgesinde vermiş olduğum key işe yaramazsa oradaki Keygen Programından yeni key alıp programı Full yapabilirsiniz.


                                                            Kurulum Videosu izlemek için Tıklayın

Alternatif indirme Linki


Next
Sonraki Kayıt
Son.
Bu Son Paylaşım.

Yorum Gönder

İşe yaramasına Sevindim ben teşekkür ederim

Barış Paylaşımların Kusursuz cracklanıyor Max Modo gibi proğramlarada bi el atsan Modoyu bir türlü kuramadım.Emeklerine sağlık

Teşekkürler.İşime yaradı...Emeğinize sağlık.

Yorum Yapabilmek için Öncelikle Google Hesabınızın veya Blogger Hesabınız Olması Gerekli... Güzel Yorumlarınız için Şimdiden Teşekkürler Yorumlarınıza En Kısa Sürede Cevap Vereceğim. Ayrıca Sorununuz Konuyla Alakalı Değilse Sitenin Üst Kısmında İletişim Formundan Yazabilirsiniz...