Yorumlar

0 Yorum..

Oyunun senaryosu şaşırtıcı bir final ile biten dördüncü oyundaki hikayenin sonrasını konu almaktadır. Desmond yine Animus ağına bağlanarak geçmişteki atası Connor Kenway’in anılarına göz atmaktadır. Ayrıca Conor’un babası bir Tapınakçıdır, yani bu oyunda sadece suikastçilerin değil Tapınakçıların bakış açısından da oyunu oynamaktayız. Zaten oyunun ilk 15 saatlik bir kısmını Connor’ın babası olarak oynamaktayız.

Serinin bu oyunda önceki oyunlarda yer alan intikam duygusu geri plana itilmiştir. Daha çok herkes için adalet arayan bir ana karakterimiz var, başından gerçekten acı olaylar geçmiş ve hala geçiyor. Biraz kişisel intikamı biraz da Connorun adelet arayışı derken ortaya gayet başarılı olarak nitelendirebileceğimiz bir oyun çıkmış. Tabi oyun hakkında yapılan bir çok olumsuz eleştirilerde yok değil.
Özellikle yan görevlerin çok fazla olması ve serinin bu oyununda eklenen bazı mekaniklerin gereksiz bir şekilde zaman harcaması oyuncular tarafından eleştirilmişti.

Önceki oyunlarda olduğu gibi serinin üçüncü oyununda da tarihi öğeler ile oyun içe içe geçmiştir. George Washington da dahil olmak üzere bir takım tarihi şahsiyetler oyunda yer almaktadır.

 *OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLER***************************************************
Dosya boyutu: 5.53 GB
Sıkıştırma: Rar
Şifre: cibril
Tarama: Webroot. / Durum: Temiz
**************************************************

*İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ*

 Turbobit

Cloud

pCloud


ASSASSİN’S CREED III SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 Minimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İntel İşlemciCore 2 Duo E6700 2.66GHzCore 2 Quad Q6400 2.13GHz
Amd İşlemciAthlon 64 X2 Dual Core 6000+
Phenom 9550 Quad-Core
NVİDİA Ekran KartıGeForce 8600 GT 512MB GDDR3GeForce GTX 260
AMD Ekran KartıRadeon HD 3870
Radeon HD 5770 512MB
RAM2 GB4 GB
İşletim SistemiWin Xp 32Win 7 (64)
DirectXDirectX 10DirectX 11
Saklama Alanı22 GB22 GB

Yorum Gönder

Yorum Yapabilmek için Öncelikle Google Hesabınızın veya Blogger Hesabınız Olması Gerekli... Güzel Yorumlarınız için Şimdiden Teşekkürler Yorumlarınıza En Kısa Sürede Cevap Vereceğim. Ayrıca Sorununuz Konuyla Alakalı Değilse Sitenin Üst Kısmında İletişim Formundan Yazabilirsiniz...